REPORTAŻ ŚLUBNY

Reportaż ślubny - Historie o Was dla Was. Oferuję pełny reportaż z dnia ślubu: przygotowania w domu, ceremonia kościelna, zabawa weselna.

Reportaż ślubny

+ sesja plenerowa


Historie o Was dla Was

  • Fotograf przez 12 h
  • Sesja portretowa w dniu ślubu
  • min 400 wybranych zdjęć po autorskiej obróbce
  • Prywatna galeria ze zdjęciami
  • Drewniane pudełko a w nim pendrive i odbitki 10×15 cm
  • Dojazd do 100 km w cenie

Ile kosztuje reportaż ślubny?

Cena reportażu zależy od daty i zakresu godzin pracy fotografa. Zwykle zaczyna się od 4500-5000 PLN, ale sięga nawet 10.000 PLN. Cena zależy również od tego, czy sesja młodych odbędzie się w tym samym dniu, czy w innym terminie. Miejsce ceremonii i wesela oraz dojazd do niego ma również znaczenie.

Ile czasu trwa reportaż ślubny?

Każdy ślub jest inny. W zależności od Waszych preferencji jestem z wami od 8 do 12 godzin, z reguły kończę o 23:00. W tym czasie zapisuję na karcie wszystkie najważniejsze momenty.
Nie ma sensu fotografować przez 5 h bawiących się i wznoszących toast gości. Istotne są przygotowania, ceremonia, pierwszy taniec, portrety Wasze, rodziców, babć i dziadków oraz innych bliskich. Tego nie może na pewno zabraknąć.

Ile fotografii otrzymam?

W przypadku całodniowego reportażu ślubnego jest to co najmniej 400 fotografii.
Otrzymacie w formie elektronicznej wszystkie dobre kadry, jakie tego dnia dla Was wykonam. W reportażu znajdzie się przekrój całego dnia, od przygotowań, poprzez ceremonię, kończąc na zabawie.
Swoją ofertę kieruję do par, które szukają nowatorskiego i niebanalnego spojrzenia na zdjęcia ślubne. Nie pozuję zdjęć i ich nie “ulepszam”. Omijam z daleka efekt sztucznej fotografii. Oferuję żywiołowy reportaż, pełny kolorów, emocji i pasji. Złapię niecodzienne momenty z tego wyjątkowego dnia, pokażę Was i nie zapomnę o waszych bliskich.

Reportaż ślubny – publikacja na moich kanałach

Publikacja mojej twórczości i pracy jest dla mnie ważna. Dzięki temu inne pary mogą zapoznać się z moimi zdjęciami, ocenić styl i jakość jaką oferuję. Dzięki publikacjom, Wy również trafiliście do mnie.
Zgodę na publikację lub jej brak możecie wyrazić zawsze. Dajcie znać, a przygotuję ofertę spełniającą Wasze oczekiwania.

reportaz ślubny

First look

To Wasze pierwsze przywitanie po tym, jak będziecie już wyszykowani. To chwila, gdzie widzicie siebie w nowej odsłonie, pełna wzruszeń i radości. To chwila, w której po porannych przygotowaniach w końcu będziecie mieć czas, by się sobą nacieszyć, zanim pojawią się goście i wpadniecie w wir ceremonii, a potem zabawy.
Ten moment, w którym zobaczycie siebie po raz pierwszy, będziecie pamiętać na całe życie.
Wybieżcie jakieś ustronne miejsce, niech tam pójdzie pierwsza osoba, a druga dojedzie za chwilę. Nacieszcie się sobą, przez ten ułamek sekundy.

Sesja plenerowa

Zawsze namawiam Was, żeby zrobić taką sesję w jeszcze podczas przyjęcia weselnego. To bardzo ważny element tego wyjątkowego dnia. Zaplanujcie dzień tak, aby znaleźć chwilę dla siebie. Emocje jakie będziecie czuć w tym dniu, uśmiech i wewnętrzna radość bijąca z waszych oczu jest nie do podrobienia. Sesja plenerowa wykonana w innym dniu, nie będzie już tym samym.

Rezerwacja terminu

Spotkajmy się! To przede wszystkim podczas niezobowiązującego spotkania lub rozmowy przez Skype będziemy mogli omówić szczegóły Waszej ceremonii i przygotowań. Omówimy wspólnie Wasze oczekiwania i plany.
Będzie mi ogromnie miło towarzyszyć Wam podczas tego wyjątkowego dnia. Dołożę wszelkich starań aby spełnić Wasze oczekiwania!
Rezerwacja terminu wiąże się z podpisaniem umowy i wpłaceniem zadatku w wysokości 30% wartości reportażu.

Albumy ślubne

Piękny album to najlepsze podsumowanie ślubu. Z wybranych przez Was zdjęć ułożę Waszą historię. Albumy jakie oferuję to piękne przedmioty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Będą Wam służyć i cieszyć oczy przez lata. Jest to również idealna pamiątka, by obdarować Waszych bliskich.

reportaż-ślubny

Zacznij planować swój ślub już dziś

“You don’t marry the person you can live with – you marry the person you can’t live without.”