oferta

W czym mogę Ci pomóc?

Zapoznaj się z ofertą sesji zdjęciowej. Razem dopasujemy ją do Twoich potrzeb

oferta wiolipcreates wioletalipinska
oferta wiolipcreates wioletalipinska

Sesja wizerunkowa – lifestylowa

Budujesz pozycję specjalisty, branżowego lidera, rozwijasz swoją działalność, chcesz zostać influencerem?
Tańczysz, malujesz, projektujesz, prowadzisz bloga, udzielasz porad prawnych lub finansowych, jesteś coachem, trenerem, mówcą motywacyjnym, przedsiębiorcą.
Na codzień działasz w sieci – cokolwiek robisz, jesteś swoją wizytówką.
Profesjonalna sesja wizerunkowa przyniesie ci wiele korzyści.

Fotografia motoryzacyjna

Dla kogo jest taka sesja? 
Dla klientów indywidualnych, pasjonatów motoryzacji, którzy pragną uwiecznić swoje samochody na zdjęciu. 
Dla klientów biznesowych –  zdjęcia reklamowe do katalogów, dla prasy, na potrzeby social mediów. 

Oferuję zdjęcia motoryzacyjne zarówno sylwetki, wnętrz i detali, jak również dynamiczne ujęcia w plenerze, które podkreślą stylistykę i charakter auta.

oferta wiolipcreates wioletalipinska
wiolipcreates wioletalipinska

Fotografia wnętrz i architektury

Fotografia wnętrz i architektury to inwestycja, która szybko się zwraca. Profesjonalne zdjęcia wnętrz same sprzedają i przyciągają nowych klientów. 

Oferta skierowana jest do właścicieli hoteli, pensjonatów, architektów wnętrz, projektantów i stylistów, agencji nieruchomości.

Sesja produktowa

Zdjęcia produktowe są bez wątpienia niezbędnym elementem każdego biznesu. Konsumenci kupują oczami – odpowiednio zaprezentowany produkt sprawia, że często pragną go mieć. Estetyczne i ciekawie wykonane zdjęcia przekładają się bezpośrednio na decyzje zakupowe klientów. Klienci są wzrokowcami – dobrze ujęty produkt potrafi zaciekawić i sprawi, że zostaną na Waszej stronie na dłużej.
A potem … zostaną z Wami na dłużej.

zdjecia produktowe
oferta wiolipcreates wioletalipinska

Sesja wizerunkowa – biznesowa

Wizerunek liderów i pracowników organizacji ma kluczowe znaczenie dla twojego biznesu. Odpowiednio wykonany portret prezesa, pracowników działu konsultingowego czy sprzedażowego, potrafi wzbudzić zaufanie wśród potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Sesja wizerunkowa dla Twojego biznesu, na stronę internetową, na bloga, do mediów społecznościowych, do e-booka.
Sesja w Twojej lokalizacji, plenerze bądź studio. Zdjęcia do wykorzystania komercyjnego.

Fotografia kulinarna

Wyobraźcie sobie stronę restauracji, baru czy kawiarni bez zdjęć serwowanych potraw. Albo książka kucharska lub magazyn kulinarny z samymi przepisami bez wizualizacji zdjęciowej. Brzmi to absurdalnie ?!

Jemy oczami – więc wysokiej jakości zdjęcia ze smakowicie wyglądającymi daniami i drinkami to podstawa.
Kompozycja, stylizacja, miękkie światło – zadbam o wszystkie aspekty.

sesje kobiece

Sesja kobieca – sensualna

Odkryj w sobie magię! Sesja kobieca to idealny sposób, by na nowo zakochać się w sobie i poczuć pełnię swojej kobiecości.
Podczas tej sesji wydobędę z ciebie Twoje wewnętrzne piękno. Poczujesz się pewnie, atrakcyjnie, w końcu dobrze poczujesz się we własnym ciele.

Nie potrzebujesz specjalnej okazji, by utrwalić swoje naturalne piękno. Luźna sesja portretowa to idealny sposób, by odkryć swoje wewnętrzne piękno, odkryć siebie na nowo, zmienić postrzeganie swego wizerunku, stworzyć niesamowitą pamiątkę.

Sesja lifestylowa – rodzinna

Sesja rodzinna to idealna pamiątka na lata. Pamięć jest ulotna, a fotografia zawieszona w ramce na ścianie czy w albumie zatrzyma ulotne chwile na dłużej.

Sesja dla par czy narzeczeńska, to idealna pamiątka z tego okresu. Docenicie to już kilka lat po ślubie. Sesja to wartościowy czas dla was dwojga. Wasze domowe zacisze, ulubiona kawiarnia, park, ukochane miejsca w mieście, wymarzone miejsce za granicą – okoliczności nie mają znaczenia, liczycie się tylko WY

wiolipcreates wioletalipinska
wiolipcreates wioletalipinska

Reportaż ślubny

Historie o Was dla Was. Tego dnia każda chwila jest wyjątkowa i niezwykła. Chcę stworzyć dla Was niezapomnianą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Pozwólcie mi opowiedzieć waszą historię. Mam pełną świadomość, że to jeden z najważniejszych dni w waszym życiu. Po tym jak emocje już opadną, zapisane na karcie momenty będą dla Was jedyną pamiątką. Niech będzie jak najlepsza.

Bądźmy w kontakcie

Porozmawiajmy o Twojej sesji zdjęciowej

Potrzebujesz zdjęć wizerunkowych lub produktowych wspierających Twój biznes?
Może chcesz utrwalić ulotne wspomnienia na sesji rodzinnej, wykonać portret? Masz pomysł na swoją sesje? Napisz do mnie!

hello@wiolipcreates.pl