SESJA WIZERUNKOWA- PERSONAL BRANDING

Jesteś swoją własną marką

Sesja wizerunkowa ma za zadanie stworzyć przyjazny wizerunek firmy i obraz ludzi, którzy w niej pracują. Jest to niezbędne narzędzie do komunikacji, jako element marketingu i PR. Odpowiednio wykonany portret biznesowy potrafi wzbudzić zaufanie wśród potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.
Wizerunek firmy, to nie tylko ludzie. To również zdjęcia wnętrz, praca zespołu oraz twoje produkty.

Żyjemy w dobie internetu

Większość ludzi, zanim spotkacie się osobiście, zobaczy cię na zdjęciu. Twój wygląd stanowi 90% wizerunku. 
Ludzie mają tendencję do automatycznego oceniania innych i przypisywaniu pozytywnych bądź negatywnych cech osobowości. Czasami sekundy decydują o ty, czy klient wybierze ciebie, czy innego specjalistę. Zadbaj o to, żeby pierwsze wrażenie było jak najlepsze

Pokaż czym się zajmujesz

Fotografia biznesowa wpisuje się w dzisiejsze trendy marketingu, gdzie istotne jest nie tylko poznanie firmy i produktów, ale osób które za nią stoją. Klienci chcą cię poznać. Zdjęcie w plenerze czy miejscu pracy pozwoli klientom zorientować się, czym się zajmujesz i co masz do zaoferowania. Fotografia biznesowa podkreśli zarówno twój jak i prowadzonego przez ciebie biznesu

Wyróżnij się

Możesz kupić zdjęcia stockowe, ale po co robić sobie krzywdę? Są to anonimowe zdjęcia uśmiechniętych osób, pięknie urządzone gabinety i uporządkowane biurka. Takie zdjęcia nie mówią nic jednak o twoim biznesie. Pokaż siebie, swoich pracowników, wnętrza firmy oraz własne produkty.Bądź autentyczny w przekazie, a z pewnością przyciągniesz do siebie potencjalnych klientów i partnerów. 

Profesjonalny wizerunek w sieci

Fotografia biznesowa ma za zadanie pokazać twoją osobowość i charyzmę, pewność siebie, wzbudzić dobre skojarzenia, szacunek i zaufanie. Zdjęcia powinny ukazywać przyjazne nastawienie i otwartość, co pomoże nawiązać pozytywne relacje podczas spotkań biznesowych.

sesja wizerunkowa
sesja wizerunkowa

Jesteś marką, wiesz o tym, prawda?

Mamy XXI wiek. Wyobraź sobie, że kilka miliardów osób na całym świecie codziennie korzysta z internetu. Jesteśmy ciagle podłączeni do sieci, gdzie szukamy rozrywki, ale również prowadzimy biznesy. W dobie internetu ciągle jesteśmy odpowiedzialni za kreowanie własnego wizerunku.

To jak się prezentujesz, w jaki sposób jesteś odbierany, jakie treści zamieszczasz ma bezpośrednie przełożenie na sprzedaż twoich usług czy produktów. Dlatego zdjęcia wizerunkowe są tak istotne już w początkowym etapie budowania swej marki.

Jesteś swoją wizytówką w sieci

Budujesz pozycję specjalisty, branżowego lidera, rozwijasz swoją działalność, chcesz zostać influencerem? Tańczysz, malujesz, projektujesz, prowadzisz bloga, udzielasz porad prawnych lub finansowych, jesteś coachem, trenerem, mówcą motywacyjnym, przedsiębiorcą. Na codzień działasz w sieci – cokolwiek robisz, jesteś swoją wizytówką.
Bez względu na to co robisz, zadbaj by prezentować się profesjonalnie.

sesja wizerunkowa
sesja wizerunkowa

Bądźmy w kontakcie

Porozmawiajmy o Twojej sesji zdjęciowej

Potrzebujesz zdjęć wizerunkowych lub produktowych wspierających Twój biznes?
Może chcesz utrwalić ulotne wspomnienia na sesji rodzinnej, wykonać portret? Masz pomysł na swoją sesje? Napisz do mnie!

hello@wiolipcreates.pl